Różnorodność i adaptacja do każdych warunków to nasza podstawowa dewiza. Tworzymy zarówno kompleksowe witryny jak i mniejsze projekty / skrypty, które z łatwością można osadzić na stronie internetowej. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem poniższych skryptów prosimy o kontakt. Wykonujemy również kod na zamówienie, dostosowany całkowicie do potrzeb Klienta.

Zdjęcie projektu Skrypt systemu powiadomień / wiadomości / artykułów

Skrypt systemu powiadomień / wiadomości / artykułów

Własne artykuły (lub inne treści o podobnym charakterze) publikowane na stronie są kwintesencją sieci i podstawą większości stron internetowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu będziesz w stanie, w niezwykle prosty sposób, dodawać nowe materiały i zarządzać nimi poprzez wbudowany panel administracyjny. Dołączenie skryptu do strony jest banalnie proste i opisane w instrukcji. Skrypt jest nieinwazyjny, można go używać nawet na zwykłej stronie HTML. Z łatwością zintegrujesz go z istniejącym serwisem.

Zobacz opis projektu i demo

Zdjęcie projektu Generator kodów rabatowych + usługa API

Generator kodów rabatowych + usługa API

Kody rabatowe to idealny sposób na zachęcenie klientów do dokonywania zakupów w sklepie. Mogą być też wykorzystywane zupełnie niezależnie w e-mailach informacyjnych, lub drukowane na ulotkach. Dołączony do skrypu panel administracyjny umożliwia przyjemne i szybkie generowanie kodów, a dzięki zewnętrznej usłudze API (odpowiedzi w formacie JSON), można w łatwy sposób zintegrować generator ze swoją witryną. Skrypt można osadzić na dowolnym serwerze z obsługą PHP 5.5+ oraz bazą danych MySQL.

Zobacz opis projektu i demo

Zdjęcie projektu Generator druku wpłaty / przelewu (PP519A)

Generator druku wpłaty / przelewu (PP519A)

Blankiet wpłaty / przelewu na rachunek bankowy to jeden z najczęściej wypełnianych druków, zarówno w firmie jak i w domu. Jego ręczne uzupełnianie, przy często przeprowadzanych transakcjach, nie ma najmniejszego sensu. Nasze narzędzie służy dodatkowo do wizualizacji wprowadzonych danych. Można je zainstalować na dowolnym serwerze z obsługą PHP 5.5+.

Zobacz opis projektu i demo

Zdjęcie projektu Skrypt księgi gości / komentarzy na stronie

Skrypt księgi gości / komentarzy na stronie

Możliwość komentowania artykułów to jedna z podstawowych funkcjonalności stron internetowych. Mimo wielu gotowych rozwiązań nie zawsze chcemy polegać na zewnętrznych bibliotekach. Skrypt może pełnić potrójną funkcję: może służyć jako księga gości, system komentarzy oraz system powiadomień bez możliwości komentowania ze strony użytkowników. Skrypt można osadzić na dowolnym serwerze z obsługą PHP 5.5+.

Zobacz opis projektu i demo

Zdjęcie projektu Skrypt internetowych notatek

Skrypt internetowych notatek

Bardzo często potrzebujemy zapisywać na szybko notatki ale dostępne rozwiazania działają tylko na jednym urządzeniu. Nie zawsze chcemy też polegać na zewnętrznych projektach, które nie wiadomo jak głęboko wnikają w prywatność użytkownika. Skrypt notatek możemy zainstalować na własnym serwerze (z obsługą PHP w wersji od 5.5) bez obaw o śledzenie.

Zobacz opis projektu i demo

Zdjęcie projektu Skrypt formularza kontaktowego

Skrypt formularza kontaktowego

Formularze kontaktowe to podstawowy element większości stron internetowych. Do ich obsługi nie potrzeba zaawansowanych CMSów czy skomplikowanych bibliotek. Wystarczy zakupić nasz skrypt i skupić się na rozmowach z klientami. Skrypt można osadzić na dowolnym serwerze z obsługą PHP 5.2+.

Zobacz opis projektu i demo