Przez lata nabywaliśmy doświadczenie niezbędne do realizacji projektu każdego typu. Zaczynając od prostej wizytówki, przez średniej wielkości blog aż do skomplikowanego sklepu internetowego. Ale nie spoczywamy na laurach. Branża internetowa wymaga ciągłego rozwoju, śledzenia trendów, czytania dokumentacji - nie daje ani chwili wytchnienia. Poniżej przedstawiamy Państwu prace wykonane na przestrzeni kilku ostatnich lat, w trakcie których zmieniały się zarówno upodobania konsumentów jak i dostępne technologie.

Zdjęcie projektu OsmozaCare

OsmozaCare

Projekt wykonany we współpracy z agencją interaktywną Pro-Creation. OsmozaCare jest firmą zajmującą się szeroko rozumianą higieną i ochroną antybakteryjną. Aby ujednolicić projekt i ułatwić jego późniejsze modyfikacje wykorzystaliśmy do budowy framework Zenda, wsparty od frontu jQuery i nowoczesnym CSS3.

Zdjęcie projektu Tworzenie stron www

Tworzenie stron www

Blog wwwgo.pl stworzony został w całości od podstaw na bazie frameworka Zend. Opisuje tajniki tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem przeróżnych technologii. Aby poprawić wydajność grafika została ograniczona do minimum. Tam gdzie to możliwe wykorzystujemy efekty dostępne w nowoczesnych przeglądarkach, zakodowane przy użyciu CSS3. Javascript dzięki projektowi RequireJS nie blokuje wczytywania strony.

Zdjęcie projektu CC Polska

CC Polska

Kompleksowa obsługa witryny, zaczynając od frontendu obsługiwanego przez popularny framework jQuery, poprzez backend stworzony na kanwie Zend Framework oraz bazy danych, kończąc na części administracyjnej serwera linuksowego. Tak w skrócie można określić założenia i finalne wykonanie projektu.

Zdjęcie projektu Triada Design

Triada Design

Witryna przygotowana dla krakowskiego biura projektowego Triada Design. Specyficzny wygląd strony i wysokie wymagania klienta wymagały wykorzystania wielu interesujących rozwiązań oraz wprowadzenia szerokiej gamy technologii.

Zdjęcie projektu Airboard

Airboard

airBoard jest projektem koncepcyjnie zbliżonym do wcześniejszego StudentTV. Polega na zaopatrywaniu lotnisk w monitory telewizyjne wyświetlające reklamy skierowane. Lekki i wyrazisty design ujęty został w przejrzysty i profesjonalnie napisany kod XHTML.

Zdjęcie projektu Proman Software

Proman Software

PROMAN Software jest spółką dostarczającą oprogramowanie klasy ERP wspomagające zarządzanie. Wymagania firmy informatycznej w stosunku do własnej witryny internetowej z całą pewnością należą do ponadprzeciętnych. Spełniliśmy je dostarczając świetnie przygotowany projekt finalny.

Zdjęcie projektu Student.tv

Student.tv

StudentTV jest rewolucyjnym przedsięwzięciem dostarczania treści reklamowej w polskich szkołach. Pliki graficzne po raz kolejny przygotowane zostały na indywidualne zamówienie klienta (wykonanie citydesign.pl). Gotowy kod spełnia wszystkie normy i zalecenia organizacji W3C.

Zdjęcie projektu Stadar

Stadar

Projekt Stadar jest kolejnym przykładem współpracy z TiNS Media. Gotowy projekt wykonany został w całości na bazie dostarczonego przez klienta pliku graficznego, zachowując wszystkie standardy wytyczone przez specyfikację XHTML 1.0 Strict.

Zdjęcie projektu Palmark

Palmark

Witryna wykonana została na zlecenie partnera TiNS Media. Na podstawie dostarczonego projektu graficznego należało przygotować poprawny kod strony firmy budowlanej Palmark. Do dynamicznego generowania podstron użyty został język PHP. Witryna w całości zgodna ze standardem XHTML 1.0 Strict

Zdjęcie projektu Hamilton Poland Ltd

Hamilton Poland Ltd

Witryna firmy J.S. Hamilton Poland Ltd. we współpracy z citydesign.pl. Głównym zakresem prac było przepisanie poprzedniej wersji strony na poprawny kod XHTML. Oprócz tego należało przygotować kilka wersji językowych dla kontrahentów zagranicznych. Dla osób nie posiadających wtyczki flash player wstawione zostały alternatywne treści.